Z-5R Web

Vaatamisi: 6411 Tootja: IronLogic
Mudel: Z-5R Web
Saadavus: Laos
Kogus: Lisage ostukorvi
0 arvamust  0 arvamust  •  Lisa arvamus

Z-5R Web

Z-5R veebikontroller on ette nähtud võrgu kasutamiseks ja iseseisvate juurdepääsukontrollisüsteemide kasutamiseks.

Z-5R Web on kontroller, mille konfiguratsiooni käigus määratakse muutuv funktsioon. Kontrolleri operatsiooni loogika võib sõltuvalt ülesandest varieeruda.

Regulaatori pöördumine Wi-Fi-pöörduspunkti konfiguratsioonirežiimi võimaldab seadistada juhtnuppu nutitelefoni abil.

Varem vajati iga lahenduse jaoks eraldi kontrollerit, nüüd võite osta Z-5R veebikontrolleri ja kohandada seda teatud ülesannete jaoks. Üksikasjalikud juhised, minimaalne ühenduskohtade arv ja ühendus olemasolevate Etherneti võrkudega võimaldavad paigaldamist ja hooldust hõlpsalt. Mõlema MIS-transistori Z-5R veebikontroller sobib suurepäraselt elektromagnetiliste ja elektromehaaniliste lukkude, turistete ja takistuste haldamiseks. Konkreetsed konfiguratsioonid võimaldavad ühendada aktiveerimislukuga, mis nõuab avamist ja sulgemist erinevate pinge polaarsusega.

Erinev tulekahjuvõime suurendab tuleohutust, kuna tulekahjuhäire aktiveerimine avab läbipääsu sõltumata arvutiga ühendusest ja turvalisus annab võimaluse integreerida kontroller olemasolevasse turvasüsteemi.

Võrguühenduse loomine Etherneti ja Wi-Fi-võrguga salvestatakse sidevõrgu paigaldamisse ning 3G / 4G modemi kasutamine võimaldab kaugseire objektide integreerimist tarkvara kontrollitavates juurdepääsu kontrollisüsteemides

Selle toote kohta puuduvad arvamused.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Kas on küsimus selle kauba kohta: Z-5R Web?


Nimi:


E-mail:


Küsimus:

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Sildid: z-5r, web, ironlogic