Videx GSM 7 abonenti

Tahate endale sellist fonoluku ?

Vajutage siia , et saada hinnapakkumine.

Vaatamisi: 2756 Tootja: Videx
Mudel: GSM-7
Saadavus: Laos
619.99€ Maksudeta: 516.66€
Kogus: Lisage ostukorvi
0 arvamust  0 arvamust  •  Lisa arvamus

Videx GSM 7 abonenti

GSM fonoluku süsteem: • Autonoomne • Tasapindadele paigaldatav • Nõuab vaid SIM-kaarti • Sisaldab uksepaneeli, toiteplokki ja antenni

 

GSM fonoluku süsteem:

•    Autonoomne

•    Tasapindadele paigaldatav

•    Nõuab vaid SIM-kaarti

•    Sisaldab uksepaneeli, toiteplokki ja antenni

 

Videx Security GSM fonoluku süsteemid suudavad nüüd hallata kuni 1000 korterit, ent sobivad ka vaid ühel kinnisvarapinnal kasutamiseks. Süsteemid on saadaval nii vandaalikindlas kui ka populaarse 4000 Seeria versioonis ning nii standardses kui ka digitaalse klahvistiku/LCD ekraaniga formaadis. Need süsteemid tagavad kasutajale täieliku ülevaate ning on tõeliselt juhtmevabad juurdepääsu kontrollimise lahendused. Süsteemid kasutavad mobiilsidetehnoloogiat, mille kaudu toimub kommunikatsioon ja uste ning automaatsete väravate juhtimine. 

Nii GSM komplektid kui süsteemid on saadaval 1-50 helistamisklahviga või digitaalse klahvistiku ja LCD ekraaniga. Nende abil saab helistada mistahes laua- või mobiiltelefonile, võimaldades telefoni kaudu vestelda ning avada ust või väravat. Süsteemid sobivad ideaalselt kasutamiseks väravasüsteemidel ja kõrvalistel objektidel, kuna telefonisidekaableid ei ole vaja.

Videx’I standardsele GSM intercom süsteemile on nüüd lisatud mitmeid uusi funktsioone. Kõige uuem versioon sisaldab võimalust soovitud kellaaegadel kõnesid suunata või välja lülitada, hääletut režiimi telefoninumbri valimisel täiendava turvalisuse tagamiseks, ning ümbersuunamisi helistamisklahvidel - kuni viis suunamist kuni kümne nupuga paneelidel.

Standardversiooni kuulub sisend, mis võimaldab teha kindlaks, kas uks või värav on avatud või suletud. Lisaks on olemas sissehelistamise funktsioon, mis võimaldab helistades avada ukse või värava ilma kõnetasuta. See funktsioon toetab kuni 250 sissehelistamisnumbrit standardsüsteemide puhul ja 2000 numbrit digitaalsete süsteemide puhul.

Olenevalt versioonist on seadet võimalik programmeerida SMSi, PC (USB-ühenduse vahendusel), sissehelistamise (kasutades DTMF signaale) ning esipaneeli klaviatuuri ja ekraani kaudu. Seade sisaldab lõpptarbijale mitmeid kasulikke omadusi, sealhulgas võimalust sissehelistamise abil klahvistiku mikrofoni sisse lülitada ja väravat või ust avada, SMSi teel saldopäringut sooritada, väravat või ust lukust lahti teha, signaali tugevust kontrollida, ning lisaks palju muid valikuid.

Selle toote kohta puuduvad arvamused.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Kas on küsimus selle kauba kohta: Videx GSM 7 abonenti?


Nimi:


E-mail:


Küsimus:

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: