Matrix II MF-I RFID-lugeja on mõeldud võrgu- ja eraldiseisva juurdepääsu kontrollisüsteemide kasutamiseks.
Matrix II MF-I lugeja toetab Mifare 13.56MHz võtmeid ja ühendab kontrolleritega iButtoni (1-Wire) või Wiegand-26 protokolli abil. Visuaalse ja heliindikaatori välise juhtimise võimalus on ilma täiendavate ühendusteta.
Matrix II MF-I lugeja toetab nii avatud (ID read) kui ka kaitstud (ID-krüpteerimise) režiimi olulistele andmetele juurdepääsuks.
Võtme ID edastamise kaitstud režiim kaitseb kopeerimise ja kloonimise eest. Võite krüpteerimisvõtmeid muuta piiramatul arvul reas.
Krüpteerimisvõtmete loomine ja kirjutamine tuleb teha Iron Logic Objektikaardi abil. Iron Logic objektikaardiga kaitstud režiimis kasutamise kirjeldus leiate Iron Logic Protected tehnoloogia kirjelduse lehelt.